
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2409260
FurMark (VK) Submitted by anonymous on Mar 17, 2026 @ 01:36:20 | | SCORE | 13904 |
|---|
| FPS | 231 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 7900 XTX |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 3440x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 9 5900X 12-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | AMD RX 7900 XTX (MBA) 24G |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-744C - SUB: 1002-E3B - REV: C8 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.1.1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 75 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 99 °C |
|---|
| core clock | min: 170 MHz - max: 2096 MHz |
|---|
| max power | 401 W |
|---|
|