
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2408365
FurMark (VK) Submitted by G3 on Mar 16, 2026 @ 20:04:04 | | SCORE | 12887 |
|---|
| FPS | 214 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 9070 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.334 |
|---|
| Resolution | 3440x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 5700X3D 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 9070 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-7550 - SUB: 1DA2-E489 - REV: C3 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.2.2 |
|---|
| max core usage | 96 % |
|---|
| max core temperature | 51 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 70 °C |
|---|
| core clock | min: 49 MHz - max: 2190 MHz |
|---|
| max power | 247 W |
|---|
|