FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2408144
FurMark (VK) Submitted by anonymous on Mar 16, 2026 @ 19:09:50 |
| SCORE | 7021 |
|---|
| FPS | 116 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 9070 XT |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.334 |
|---|
| Resolution | 3440x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 7800X3D 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | AMD Radeon RX 9070 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-7550 - SUB: 1849-5403 - REV: C0 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.2.2 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 37 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 46 °C |
|---|
| core clock | min: 1488 MHz - max: 1691 MHz |
|---|
| max power | 156 W |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon(TM) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-164E - SUB: 1849-364E - REV: CB |
|---|
| max core usage | 0 % |
|---|
| core clock | min: 600 MHz - max: 600 MHz |
|---|
| max power | 45 W |
|---|