
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2408026
FurMark (VK) Submitted by anonymous on Mar 16, 2026 @ 18:45:00 | | SCORE | 11320 |
|---|
| FPS | 188 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 9070 XT |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.334 |
|---|
| Resolution | 3440x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 9 9950X 16-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | GIGABYTE RX 9070 XT Gaming OC |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-7550 - SUB: 1458-2424 - REV: C0 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.2.2 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 57 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 82 °C |
|---|
| core clock | min: 196 MHz - max: 2932 MHz |
|---|
| max power | 343 W |
|---|
|