
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2404223
FurMark (VK) Submitted by anonymous on Mar 15, 2026 @ 20:08:29 | | SCORE | 5601 |
|---|
| FPS | 92 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 6700 XT |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.315 |
|---|
| Resolution | 3440x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 9 3900XT 12-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 6700 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-73DF - SUB: 1002-E36 - REV: C1 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.2.2 |
|---|
| max core usage | 96 % |
|---|
| max core temperature | 80 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 93 °C |
|---|
| core clock | min: 382 MHz - max: 2518 MHz |
|---|
| max power | 188 W |
|---|
|