FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2395331
FurMark (VK) Submitted by anonymous on Mar 14, 2026 @ 01:04:18 |
| SCORE | 10803 |
|---|
| FPS | 179 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 9070 XT |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.334 |
|---|
| Resolution | 3440x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 3700X 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | GIGABYTE RX 9070 XT Gaming OC |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-7550 - SUB: 1458-2424 - REV: C0 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.2.2 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 49 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 65 °C |
|---|
| core clock | min: 802 MHz - max: 2231 MHz |
|---|
| max power | 222 W |
|---|
| GPU1 | Parsec Virtual Display Adapter |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1CEE5-110D5559 - SUB: 110D5559-110D5559 |
|---|