
|
FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 1573991
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Sep 10, 2025 @ 10:15:00 | | SCORE | 5129 |
|---|
| FPS | 85 |
|---|
| 3D Renderer | Intel(R) Arc(TM) A770 Graphics |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.311 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 13th Gen Intel(R) Core(TM) i5-13400F |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | Intel(R) Arc(TM) A770 Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-56A0 - SUB: 1849-6001 - REV: 8 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.6790 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 75 °C |
|---|
| core clock | min: 600 MHz - max: 2150 MHz |
|---|
| max power | 213 W |
|---|
|