FurMark(x64) 2.9.0.0 - score ID: 1564724
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Sep 7, 2025 @ 16:14:10 |
| SCORE | 3946 |
|---|
| FPS | 65 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 4090 Laptop GPU |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.312 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 13th Gen Intel(R) Core(TM) i9-13900HX |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26100 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) UHD Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-A788 - SUB: 1D05-126B - REV: 4 |
|---|
| graphics driver | 31.0.101.4502 |
|---|
| max core usage | 24 % |
|---|
| core clock | min: 700 MHz - max: 700 MHz |
|---|
| max power | 40 W |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 4090 Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2757 - SUB: 1D05-126B - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 72 °C |
|---|
| core clock | min: 2040 MHz - max: 2296 MHz |
|---|