FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 1563118
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Sep 7, 2025 @ 07:04:16 |
| SCORE | 2815 |
|---|
| FPS | 46 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 4060 Laptop GPU |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.312 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 13th Gen Intel(R) Core(TM) i9-13980HX |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26100 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) UHD Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-A788 - SUB: 1043-20BD - REV: 4 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.6790 |
|---|
| max core usage | 1 % |
|---|
| core clock | min: 700 MHz - max: 700 MHz |
|---|
| max power | 24 W |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 4060 Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-28E0 - SUB: 1043-20BD - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 77 °C |
|---|
| core clock | min: 2370 MHz - max: 2536 MHz |
|---|