FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 1559087
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Sep 6, 2025 @ 06:27:05 |
| SCORE | 3810 |
|---|
| FPS | 63 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.312 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i5-12400 |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) UHD Graphics 730 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-4692 - SUB: 1462-7E44 - REV: C |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.6737 |
|---|
| max core usage | 1 % |
|---|
| core clock | min: 1450 MHz - max: 1450 MHz |
|---|
| max power | 26 W |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2D04 - SUB: 1462-5362 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 255 °C |
|---|
| core clock | min: 2632 MHz - max: 2776 MHz |
|---|
| max power | 102 % TDP |
|---|