FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 1558358
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Sep 5, 2025 @ 23:45:28 |
| SCORE | 1229 |
|---|
| FPS | 20 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce GTX 1660 SUPER |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.312 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i5-12400 |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26100 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) UHD Graphics 730 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-4692 - SUB: 1458-D000 - REV: C |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.6129 |
|---|
| max core usage | 0 % |
|---|
| core clock | min: 1450 MHz - max: 1450 MHz |
|---|
| max power | 43 W |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce GTX 1660 SUPER |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-21C4 - SUB: 10DE-21C4 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 69 °C |
|---|
| core clock | min: 1530 MHz - max: 1800 MHz |
|---|
| max power | 111 % TDP |
|---|