FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 1442129
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Aug 5, 2025 @ 14:17:04 |
| SCORE | 4212 |
|---|
| FPS | 70 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.303 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 9 7945HX with Radeon Graphics |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26100 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2C05 - SUB: 1771-205C - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 255 °C |
|---|
| core clock | min: 2498 MHz - max: 2790 MHz |
|---|
| max power | 105 % TDP (300 W) |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon(TM) 610M |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-164E - SUB: 1002-164E - REV: D8 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| core clock | min: 600 MHz - max: 2200 MHz |
|---|
| max power | 65 W |
|---|