
|
FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 1441835
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Aug 5, 2025 @ 12:31:45 | | SCORE | 3846 |
|---|
| FPS | 64 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5070 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.303 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i5-14600KF |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 5070 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2F04 - SUB: 1043-89F2 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 255 °C |
|---|
| core clock | min: 2640 MHz - max: 2828 MHz |
|---|
| max power | 105 % TDP (241 W) |
|---|
|