FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 1440400
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Aug 4, 2025 @ 23:11:54 |
| SCORE | 781 |
|---|
| FPS | 13 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 4060 Laptop GPU |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.303 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 13th Gen Intel(R) Core(TM) i7-13650HX |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26100 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) UHD Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-A78B - SUB: 1558-353 - REV: 4 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.5542 |
|---|
| max core usage | 11 % |
|---|
| core clock | min: 100 MHz - max: 700 MHz |
|---|
| max power | 16 W |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 4060 Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-28A0 - SUB: 1558-353 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 54 °C |
|---|
| core clock | min: 706 MHz - max: 2100 MHz |
|---|