
|
FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 1440365
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Aug 4, 2025 @ 22:59:39 | | SCORE | 1624 |
|---|
| FPS | 27 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 4060 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.312 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 11th Gen Intel(R) Core(TM) i7-11700F @ 2.50GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 22631 |
|---|
| | GPU0 | GIGABYTE RTX 4060 WindForce OC 8G |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2882 - SUB: 1458-4107 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 74 °C |
|---|
| core clock | min: 2326 MHz - max: 2656 MHz |
|---|
|