
|
FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 1438593
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Aug 4, 2025 @ 14:24:35 | | SCORE | 3773 |
|---|
| FPS | 62 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 4070 Ti |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.312 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i7-14700K |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 4070 Ti |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2782 - SUB: 19DA-5696 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 580.88 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 89 °C |
|---|
| core clock | min: 2460 MHz - max: 2746 MHz |
|---|
| max power | 108 % TDP (284 W) |
|---|
|