
|
FurMark(x64) 2.9.0.0 - score ID: 1438252
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Aug 4, 2025 @ 12:18:57 | | SCORE | 2052 |
|---|
| FPS | 34 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 7600 XT |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.308 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 11th Gen Intel(R) Core(TM) i5-11600K @ 3.90GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26100 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 7600 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-7480 - SUB: 1458-242A - REV: C0 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 25.6.3 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 57 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 86 °C |
|---|
| core clock | min: 976 MHz - max: 2602 MHz |
|---|
| max power | 252 W |
|---|
|