FurMark(x64) 2.9.0.0 - score ID: 1437211
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Aug 4, 2025 @ 02:34:52 |
| SCORE | 1888 |
|---|
| FPS | 31 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 4060 Laptop GPU |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.303 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i9-12900HX |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26100 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) UHD Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-4688 - SUB: 1D05-1274 - REV: C |
|---|
| graphics driver | 31.0.101.5445 |
|---|
| max core usage | 20 % |
|---|
| core clock | min: 700 MHz - max: 700 MHz |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 4060 Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-28A0 - SUB: 1D05-1274 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 66 °C |
|---|
| core clock | min: 2370 MHz - max: 2700 MHz |
|---|