
|
FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 1434247
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Aug 3, 2025 @ 08:41:14 | | SCORE | 2708 |
|---|
| FPS | 45 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3080 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.303 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 9 5900X 12-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 3080 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2216 - SUB: 1569-F278 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 577.00 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 67 °C |
|---|
| core clock | min: 1710 MHz - max: 1816 MHz |
|---|
| max power | 102 % TDP (319 W) |
|---|
|