
|
FurMark(x64) 2.6.0.0 - score ID: 1431085
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Aug 2, 2025 @ 12:05:48 | | SCORE | 5512 |
|---|
| FPS | 91 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 7900 XTX |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.308 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 5800X3D 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | AMD RX 7900 XTX (MBA) 24G |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-744C - SUB: 1002-E3B - REV: C8 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 25.6.1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 38 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 72 °C |
|---|
| core clock | min: 1288 MHz - max: 2379 MHz |
|---|
| max power | 354 W |
|---|
|