
|
FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 1430439
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Aug 2, 2025 @ 07:03:48 | | SCORE | 973 |
|---|
| FPS | 16 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce GTX 1660 SUPER |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.303 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i7-10700F CPU @ 2.90GHz |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce GTX 1660 SUPER |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-21C4 - SUB: 1458-4013 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 576.02 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 71 °C |
|---|
| core clock | min: 300 MHz - max: 1876 MHz |
|---|
| max power | 118 % TDP (126 W) |
|---|
|