FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 1430206
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Aug 2, 2025 @ 04:23:14 |
| SCORE | 3503 |
|---|
| FPS | 58 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 4090 Laptop GPU |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.303 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 13th Gen Intel(R) Core(TM) i9-13980HX |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 22000 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) UHD Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-A788 - SUB: 1043-21FD - REV: 4 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.6877 |
|---|
| max core usage | 0 % |
|---|
| core clock | min: 600 MHz - max: 600 MHz |
|---|
| max power | 42 W |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 4090 Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2757 - SUB: 1043-21FD - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 75 °C |
|---|
| core clock | min: 1786 MHz - max: 2040 MHz |
|---|