FurMark(x64) 2.8.0.0 - score ID: 1430097
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Aug 2, 2025 @ 03:27:43 |
| SCORE | 994 |
|---|
| FPS | 16 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3050 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.312 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i9-9880H CPU @ 2.30GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26100 |
|---|
|
| GPU0 | AMD Radeon Pro 5500M |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-7340 - SUB: 106B-20F - REV: 40 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 24.10.1 |
|---|
| max core usage | 21 % |
|---|
| max core temperature | 63 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 64 °C |
|---|
| core clock | min: 4 MHz - max: 912 MHz |
|---|
| max power | 19 W |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 3050 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2507 - SUB: 10DE-163D - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 65 °C |
|---|
| core clock | min: 1778 MHz - max: 2122 MHz |
|---|
| max power | 99 % TDP |
|---|