FurMark(x64) 2.8.2.0 - score ID: 1281155
FurMark (GL) Submitted by Osiris on Jun 19, 2025 @ 03:50:43 |
| SCORE | 2975 |
|---|
| FPS | 49 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3050/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 560.94 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i5-12500T |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) UHD Graphics 770 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-4690 - SUB: 17AA-3308 - REV: C |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.6129 |
|---|
| max core usage | 1 % |
|---|
| core clock | min: 600 MHz - max: 600 MHz |
|---|
| max power | 10 W |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 3050 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2584 - SUB: 10DE-1846 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 71 °C |
|---|
| core clock | min: 960 MHz - max: 1470 MHz |
|---|
| max power | 100 % TDP |
|---|